You are currently viewing Marzenia się spełniają?

Marzenia się spełniają?

Bałtycka Głębia jest marzeniem, nawet powiedziałabym, że bardzo przypadkowym marzeniem. Kiedy kupiliśmy działkę w Gąskach i nadszedł czas na planowanie i zagospodarowanie terenu, to wiedzieliśmy, że będą tam domki, które będą fantastycznym miejscem na wakacje dla rodzin. Mój mąż zapytał: „parking robimy z przodu?” A ja odpowiedziałam: „oszalałeś? Tu będzie restauracja”

Zanim powstała restauracja było boisko do siatkówki, na którym odbywały się takie mecze jak na mistrzostwach świata, gdzie walka jest o złoto, o honor i o wszystko. Efektem tej gry były połamane lub powybijane palce, kontuzje kolan i pleców 🙂  A z dziećmi robiliśmy konkursy na na najpiękniejsze zamki  czy też najciekawsze morskie stwory z piasku.

Ale jak to w życiu bywa trzeba zamknąć jedne drzwi, aby otworzyć następne. I tak w 2021 roku zaczęła się nowa przygoda z restauracją i apartamentami.

Przez 11 lat prowadziłam ośrodek wypoczynkowy, gdzie zdobywałam doświadczenie zawodowe. Ale w tym wszystkim najważniejszy był kontakt z moimi gośćmi. Przez te wszystkie lata spotkałam tysiące ludzi. Oczywiście wszystkich nie pamiętam. Ale są tacy, których rozpoznaję po głosie przez telefon, wiem gdzie mieszkali, jak na imię mają dzieci, w jakich terminach lubili przyjeżdżać. Dzięki tej wieloletniej przygodzie poznałam mnóstwo ludzi, z którymi nawiązywałam bliskie relacje. Często moi goście zwierzali się z rodzinnych sekretów, wymienialiśmy się doświadczeniami rodzicielskimi i zawodowymi.

Dlaczego powstała Bałtycka Głębia

Teraz chcę tworzyć takie moje miejsce nad Bałtykiem. Dlaczego?

  • Uwielbiam nasze morze, które każdego dnia szumi i wyglada inaczej,
  • Fascynują mnie historie moich gości,
  • Lubię nawiązywać kontakty, które później zamieniają się w długoletnie relacje,
  • Uwielbiam ludzi,
  • Sama cenię miejsca  „z duszą”.

Marzę, żeby Bałtycka Głębia była dla Ciebie miejscem, gdzie czujesz przypływ pozytywnej energii. Kiedy wchodzisz do swojego apartamentu, w którym neutralna, odwołująca się do natury, paleta kolorystyczna powoduje, że zaczynasz się relaksować i odpływają wszystkie Twoje troski. A kojący szum fal , bezkres wody, promienie słoneczne redukuje stres i przemęczenie.

Bałtycka Głębia jest marzeniem, które cały czas spełniamy. Włożyliśmy już w nią wiele wysiłku, morze zaangażowania i całe serce.

Jaki będzie ciąg dalszy tej przygody? Zobaczymy. Wiem jedno, że działam zgodnie ze swoimi wartościami. Nie chcę robić niczego wbrew sobie. NIe chcę robić niczego pod czym nie mogłabym się podpisać. Jeżeli miałoby być inaczej, to przestaję to robić.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Błażej

    Ach te mecze w siatę! Złamałem tam dwa palce!:) Dziecko się w Gąskach wychowało. Teraz czas odwiedzić Bałtycką Głębię Apartamenty. Restaurację znam (polecam), czas na pokoje. Pozdrawiam i do zobaczenia w lipcu:)

Dodaj komentarz