Restauracja

Wybierz się w kulinarny rejs i odkryj głębie smaków!
Bałtycka Głębia Restaurant and Café to restauracja, która serwuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskiej.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Bałtycka Głębia Restaurant and Café

Wśród naszych rodzimych potraw bez wątpienia nie może zabraknąć ikonicznego dania, czyli schabowego, który to od wielu dekad utrzymuje się w czołówce ulubionych potraw nie tylko Polaków, ale również obcokrajowców odwiedzających naszą ojczyznę. W naszej restauracji jest on przygotowywany według najstarszych przepisów kuchni polskiej czyli z kością oraz smażony na smalcu.

Dlaczego kuchnia śródziemnomorska? Gdyż jest bogata w ryby, owoce morza i świeże warzywa oraz owoce. Jej lekkość i niskokaloryczność doskonale wpasowują się w nasz nadmorski klimat, szczególnie latem, kiedy jest bardzo gorąco i nie mamy ochoty na ciężkie dania.

Wszystkie nasze dania przygotowywane są z produktów od lokalnych dostawców, dzięki temu do naszych gości trafiają smaczne dania, które dostarczają wartościowe składniki dla organizmu.

W naszej restauracji przygotowujemy kawę ze świeżomielonych ziaren. Kawa, którą serwujemy to doskonała mieszanka arabiki pochodzącej z Ameryki Południowej i Afryki. Wyróżnia się smakiem charakterystycznym dla środkowych Włoch.

Na deser zaproponujemy lody, które pochodzą z lokalnej manufaktury i produkowane z naturalnych składników, co sprawia, że ich smak jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Serdecznie zapraszamy!

muszla