Apartamenty

Nasze apartamenty są przyjazne zarówno parom, które chcą spędzić czas ze sobą oraz mniejszym rodzinom, które szukają wypoczynku poza zatłoczonymi kurortami.

Co wyróżnia Bałtycką Głębię?

Wybierz apartament dla siebie

Wszystkie aparatmenty zostały przez nas komfortowo wyposażone, jednakże różnią się pomiędzy sobą m.in. wielkością oraz widokiem z okna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które pozwolą wybrać odpowiedni do Państwa potrzeb.

Dla większej wygody naszych gości w każdym apartamencie mamy zamontowane zasłony zaciemniające, które nadaję większej intymności. Goście, którzy lubią dłużej pospać, nie zostaną wybudzeni przez poranne promienie słoneczne.

Każdy apartament w Bałtyckiej Głębi ma balkon, na którym wyłożona jest sztuczna trawa, dzięki temu podłoże jest bardzo przyjemne. Na balkonie znajduje się stolik oraz fotele ogrodowe.

Wszystkie nasze apartamenty oferowane są ze śniadaniami, dzięki czemu co rano zyskują Państwo smaczny i świeży posiłek na początek dnia. Zestawy zawierają: świeże pieczywo, sery, wędliny, warzywa, owoce oraz ciepłe dania jak jajecznica, jajka sadzone, kiełbaski lub parówki.

muszla

Apartament VIP

„Poczuj zapach morza i nieba. Pozwól swojej duszy i duchowi latać...”

— Van Morrison

Apartament z niezwykłym widokiem na promenadę i morze. Kolorem dominującym jest błękit – kolor wody i nieba. Został wybrany przez nas nieprzypadkowo – jest to kolor, który idealnie sprzyja relaksowi.
Przestronny i komfortowy apartament urządzony z zachowaniem najwyższych standardów, z wydzieloną częścią sypialnianą. Wyposażony został w wygodne łóżko o wymiarach 160 x 200 oraz rozkładaną sofą dwuosobową. 

Ponadto na wyposażeniu Apartamentu VIP znajduje się oryginalny drewniany stół dębowy z welurowymi krzesłami, duży telewizor, biurko, pojemna szafa, lodówka, zestaw do parzenia kawy oraz herbaty. W apartamentcie jest elegancka łazienka z kabiną prysznicową, zestawem kosmetyków, ręcznikami oraz suszarką do włosów.

Powierzchnia: 38 m2. Przeznaczony dla maksymalnie: 3 osób.

baltycka

Apartamenty Premium

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa rodzaje apartamentów Premium. Zapraszamy do wyboru opcji poniżej i zapoznania się z układem, wyposażeniem oraz wyglądem obu z nich.

baltycka

Apartament Komfort

„ Tańcz z falami, ruszaj się z morzem. Niech rytm wody uwolni twoją duszę”

— Christy Ann Martine

To przytulny apartament, gdzie króluje kolor zielony i szary. Oba kolory są kolorami natury – związane z ziemią oraz madmorskim lasem, doskonale działają na uspokojenie.
Ten elegancko urządzony apartament z wygodnym łóżkiem o wymiarach 160 x 200, duży telewizor, biurko, krzesło, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, przestronna szafa. Elegancka łazienka z kabiną prysznicową, zestawem kosmetyków, ręcznikami i suszarką do włosów.

Powierzchnia: 18 m2 z widokiem na ulicę. Przeznaczony dla: 2 osób.

baltycka

Wybierz piękno naszego morza

Nasze apartamenty usytuowane są blisko pięknej plaży. Wystarczy kilka minut spaceru, aby delektować się pięknem nadmorskich krajobrazów. Bałtycka Głębia powstała z miłości do morza oraz potrzeby obcowania z nim, którą chcemy się dzielić z naszymi gośćmi. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, jak bardzo dzisiejszy zapracowany styl życia, odbija się na zdrowiu. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które pozwoli na komfortowy wypoczynek po trudach całorocznej pracy.

Każdy element naszych apartamentów został dokładnie przemyślany – od doboru kolorów po wyposażenie wnętrz. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc przywitać kolejne osoby w prograch Bałtyckiej Głębi.

Bałtycka Głębia to nie tylko apartamenty. To również wspaniała restauracja, serwująca pyszne, sezonowe potrawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

muszla